Sweex MicroSD Card Reader USB - Czytnik mniejszy od paznokcia

Antoni Woźniak, 2010-08-12 00:02 | Źródło Informacja prasowa - Sweex |

Nowy czytnik kart microSD podłączany do gniazda USB to najnowsza propozycja firmy Sweex. Urządzenie jest mniejsze od paznokcia, a mimo to może z powodzeniem obsłużyć karty pamięci o pojemnościach sięgających nawet 32 GB.

Czytnik kart microSD firmy Sweex microSD sprawdzi się doskonale w domu, w biurze oraz w podróży. Większość nowoczesnych telefonów komórkowych oraz smartfonów korzysta z kart mircoSD jako nośników danych, jednakże odczyt i zapis danych przy użyciu przewodów połączeniowych często wymaga specjalnych sterowników. Czytnik Sweex sprawi, że obsługa karty będzie nie tylko bezproblemowa (nie są potrzebne żadne sterowniki), ale także wydajna – urządzenie zapewni maksymalny transfer danych poprzez pełne wykorzystanie łącza USB (zależy tylko od parametrów karty pamięci).

MicroSD Card Reader jest tak mały, że praktycznie nie zajmuje miejsca – po włożeniu go do portu USB tylko nieco wystaje poza obudowę by łatwo można było go wyjąć. Dzięki niewielkim rozmiarom i solidnej konstrukcji można bez uszczerbku nosić czytnik w portfelu lub razem z kluczami.

Czytnik kart obsługuje karty microSD do pojemności 32 GB i jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows® XP, Windows® Vista, Windows® 7 i MAC® OSX™. Czytnik kart microSD Sweex (CR013) będzie dostępny w sprzedaży na początku sierpnia. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta, którą można przedłużyć na następne 10 lat po jego zarejestrowaniu.

Tagi: USB, MicroSD, sweex, miniaturowy czytnik,

Komentarze (1)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

12.08.2010 15:25

Wątków: 0 | Odpowiedzi: 1

Jak?

Ostatnio zakupilam sobie taki czytnik, zamiast kabelka, ktorym podlacza sie telefon z komputerem, ale kiedy wkladam ten czytnik do gniazdka usb to w komputerze nie wyskakuje zadna ikonka czy cos w tym rodzaju i nie wie w jaki sposob moge wejsc w ten czytnik, a chcialabym zrzucic sobie muzyke z komputera na komorke. ; |

Aby dodać odpowiedź zaloguj się.