ZAMKNIĘCIE SERWISU

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, niniejszym informuje, że kończy działalności w zakresie działalności Serwisu FrazPC.pl. Zamknięcie Serwisu nastąpi w dniu 31 grudnia 2018 roku. Do dnia 31 grudnia 2018 roku serwis będzie działał na dotychczasowych zasadach. Zachęcamy aby w tym okresie pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 grudnia 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne.

Opera szybka, ziemniak wolny - parodia słynnej reklamy Google Chrome

Antoni Woźniak, 2010-05-28 16:13 | Źródło |

Norwegia - kraj pięknych, cy... (nie to Szwecja akurat). Norwegia kraj pięknej przyrody, gdzie ludziom żyje się beztrosko, żyje się wesoło. Twórca znanej i niedocenianej niestety przez tak wielu nieświadomych jej zalet przeglądarki Opera, postanowił pójść w ślady Google i w swojej najnowszej reklamie pokazać jak niesamowicie i niebywale szybka jest znana i niestety niedoceniana przez tak wielu nieświadomych jej zalet przeglądarka Opera. Jeżeli nie jest Wam obce skandynawskie poczucie humoru, jeżeli lubicie śledzie w dżemie to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć to wiekopomne dzieło (czy jakoś tak)

dla celów porównawczych nudna jak śledź podany bez marmolady reklama Google...

Tagi: reklamy, Opera, Google Chrome, parodia, ziemniak,

Komentarze (15)

Skocz do ostatniej odpowiedzi | Pierwszy post na stronie

28.05.2010 17:02

Wątków: 608 | Odpowiedzi: 41529

rewelacja :d

bitwa na sledzie rox i żarcik na poczatku niusa też niczego sobie

Słuchałem Radiohead zanim robili to hipsterzy

28.05.2010 17:13

Wątków: 275 | Odpowiedzi: 17250

.

swietne

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

28.05.2010 17:30

Wątków: 218 | Odpowiedzi: 21041

haha

dobre

Forza Juve!

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

28.05.2010 17:32

Wątków: 1369 | Odpowiedzi: 45601

Dzięki za recenzję.

W takim razie nie tykam - zapisuję linka na moment, gdy pod ten humor zostaną zalane fundamenty. Piwem.

edit:
no może przydałby się link do pierwowzoru jeśli jego znajomość jest wymagana aby ten filmik śmieszył.

Uninstallation successful

28.05.2010 17:33

Wątków: 608 | Odpowiedzi: 41529

Ronson

trzeba było mówić tak wcześniej to bym nie spoilerował

Słuchałem Radiohead zanim robili to hipsterzy

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

28.05.2010 18:05

Wątków: 214 | Odpowiedzi: 7547

..

dobre Swoją drogą ile pamięci ram zajmuje wam operka? Mam wersję portable i tuż po uruchomieniu mam 115 MB zajęte.

error :) Popsuli fraztrix :(

28.05.2010 18:32

Wątków: 608 | Odpowiedzi: 41529

hmmmm

u mnie 100mb to ma z otwartym boardem i gmailem, przy 6 zakładkach to juz ~260mb, sporo :/

Słuchałem Radiohead zanim robili to hipsterzy

28.05.2010 19:11

Wątków: 42 | Odpowiedzi: 1343

.

Co Wy macie z tą pamięcią. Mi by mogła przeglądarka i 2GB zająć, gdyby to tylko się przekładało na wygodę używania. Wszyscy się spinają, że przeglądarka zajmuje kilkaset MB nie zważając na to, że na kompie często mają pełno softu uruchamianego w autostarcie, który prawdziwie zamula sprzęt (wiem co mówie - piszę to z "odsyfionego" laptopa HP).

Bardzo dobra reklama Operki. Takie powinny być wszystkie testy. Tak samo jak testy syntetyczne, ta reklama nic nie wnosi do mojej oceny danej przeglądarki, a przynajmniej poprawia humor.

PS. Używam trzech przeglądarek (FF, Chrome, Opera). Najwięcej czasu spędzam na FF, ale pozostałe też są dobre i w wielu zastosowaniach wolę je niż liska.

28.05.2010 20:05

Wątków: 42 | Odpowiedzi: 1638

hmm

FF to syf , używam dalej z przyzwyczajenia ale jest to jedyny program który w moim komputerze potrafi "zawiesić się" w dodatku robi to kilka razy dziennie, mało tego czasem spontanicznie się zamyka...
Tak jest od wersji bodaj 3.1 teraz mam 3.5.9 i jest coraz gorzej...

to moja wina i mogę ją zrzucić na kogo zechcę...

29.05.2010 10:22

Wątków: 608 | Odpowiedzi: 41529

kfiat

u mnie na operze jest to samo, plus dziwne problemy z flashem (zawieszanie się, wywalanie przeglądarki itp) na szczęście z każdą nową wersją jest lepiej, ufff a co do FF to najnowsza wersja to 3.6.3, może warto zaktualizować?

Słuchałem Radiohead zanim robili to hipsterzy

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

29.05.2010 10:25

Wątków: 55 | Odpowiedzi: 8024

hmmm

U mnie 400 MB przy 15 zakładkach, wersja 10.53 build 3374. Nie narzekam, w końcu po coś te 4 GB RAMu w kompie siedzi

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

29.05.2010 10:41

Wątków: 1369 | Odpowiedzi: 45601

Fajnie, że ludzie

muszą kupować lepszy sprzęt bo... im reklam nie ciągnie

Przecież treści te same co parę lat temu - na Pentium 800MHz i 512MB RAMu wszystko chodziło całkiem nieźle. No i na łączu 0,5Mbit.
Dziś to samo + 5x tyle pierdół we flashu i przeglądarka zjada pół gigabajta. I tyle złomu trafia na wysypiska śmieci/jest utylizowane podczas gdy można by było ich jeszcze 10 lat używać do netu gdyby nie ta cecha dzisiejszych stron.
Na Athlonie 1300MHz i 768MB RAMu + dysk z 2003r. (barracuda 7 40GB) wszystko muli przy przeglądaniu netu jak parę lat wcześniej przy Pentium 100 i 64MB. :/


A sama reklama OK, ale rewelacji nie ma. RooMaN - spoko, spojler nieszkodliwy.

Uninstallation successful

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

29.05.2010 10:53

Wątków: 55 | Odpowiedzi: 8024

Ronson

Nie ma co dramatyzować, do Flasha wystarczy nie instalować pluginu, nie otwierać miliona zakładek w przeglądarce, reklamy można pociachać adblockiem, czy urlfilter w Operze i sprzęt o którym mówisz spokojnie wystarczy do stronek.

  • Sprawdź bezpośredni link do posta

29.05.2010 11:21

Wątków: 1369 | Odpowiedzi: 45601

Gooralski

What can YOU know? You're a towel!


Jest sporo stron, z których bez instalacji flasha się nie da. Choćby youtube.

Uninstallation successful

29.05.2010 11:50

Wątków: 21 | Odpowiedzi: 194

.

u mnie FF i Opera chodzi bardzo fajnie. Nie licząc tego, że opera po jakimś czasie siedzenia na flashu potrafi się zamulić, a czego FF nie robi. Ale obu używam do różnych rzeczy, więc nie narzekam

Q9550#MSI P35 Neo2-FR#Mushkin 4x2 XP2&SP2+#HiS HD5850#Asus Xonar DX/XD#Samsung F3 1TB#Samsung SSD 470 128GB#BeQuiet! DarkPower Pro P8 900W#Antec TwelveHundred#LiquidCooled